Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: ID
sr: ИД
