OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Custom
cy: Addasu

en: active
cy: weithredol

en: General
cy: Cyffredinol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
