OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset

en: active
da: aktiv

en: General
da: Generelt

en: Default value
da: Standardværdi

en: Machine name
da: Internt navn
