OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: active
gu: સક્રિય

en: General
gu: સામાન્ય

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
