OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: active
id: aktif

en: General
id: Umum

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Machine name
id: Nama mesin
