OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: active
ja: アクティブ

en: General
ja: 全般

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Origin
ja: 原点
