OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: active
km: សកម្ម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
