OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: active
pl: aktywny

en: General
pl: Ogólne

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: The description.
pl: Opis.

en: Origin
pl: Źródło
