OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: active
ps: فعال

en: General
ps: ټوليز
