OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: active
tr: etkin

en: General
tr: Genel

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Machine name
tr: Makine adı
