OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний

en: active
uk: активне

en: General
uk: Загальне

en: Default value
uk: Базове значення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: The description.
uk: Опис

en: Origin
uk: Джерело

en: Edge
uk: Межа
