OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: active
az: aktiv

en: General
az: Əsas

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı
