OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: active
be: актыўны

en: General
be: Агульны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва
