OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран

en: active
bg: активен

en: General
bg: Общи
