OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: active
bn: সক্রিয়

en: General
bn: সাধারণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
