OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
