OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: active
ca: actiu

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina
