OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།
