OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: active
el: ενεργός

en: General
el: Γενικά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
