OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: active
eo: aktiva

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
