OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: enabled
es: activado

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: active
es: activo

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: The description.
es: La descripción.

en: Origin
es: Origen
