OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: active
et: aktiivne

en: General
et: Üldine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
