OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: active
eu: aktiboa

en: General
eu: Orokorra

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Machine name
eu: Makinaren izena
