OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: active
fa: فعال

en: General
fa: عمومی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Machine name
fa: نام ماشینی
