OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: active
fi: aktiivinen

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
