OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: active
gl: activo

en: General
gl: Xeral

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: The description.
gl: A descrición.
