OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: active
hr: aktivan

en: General
hr: Općenito

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
