OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: active
hu: aktív

en: General
hu: Általános

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: The description.
hu: A leírás.

en: Origin
hu: Kezdőpont
