OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: active
hy: ակտիվ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
