OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: active
is: virkur

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi
