OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: General
jv: Umum

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
