OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: active
ka: აქტიური

en: General
ka: ზოგადი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
