OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: active
kk: белсенді

en: General
kk: Басты
