OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Origin
kn: ಮೂಲ
