OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: active
ku: چالاکە

en: General
ku: گشتی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
