OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: active
lt: aktyvus

en: General
lt: Bendras

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
