OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: active
lv: aktīvs

en: General
lv: Galvenie

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
