OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
