OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Custom
nl: Aangepast

en: active
nl: actief

en: General
nl: Algemeen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Origin
nl: Oorsprong
