OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: active
oc: actiu(s)

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Machine name
oc: Nom sistèma
