OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: active
ro: activ

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Origin
ro: Origine
