OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: active
ru: активно

en: General
ru: Общий

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: The description.
ru: Описание

en: Origin
ru: принадлежность
