OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: active
sk: aktívny

en: General
sk: Všeobecné

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Machine name
sk: Strojový názov
