OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: active
sl: aktiven

en: General
sl: Splošno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime
