OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: active
sq: aktiv
