OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: active
sr: активан

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
