OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: active
sv: aktiv

en: General
sv: Allmän

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Origin
sv: Ursprung
