OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: active
th: ใช้งาน

en: General
th: ทั่วไป

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
