OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: General
ug: ئادەتتىكى
