OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: active
vi: hoạt động

en: General
vi: Tổng quát

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
